فروشگاه

  • احترام به درخواست مخاطبانی که به دلیل محدودیت شمارگان نقدسینما دسترسی مناسبی به نسخه کاغذی مجله ندارند، از انگیزه‌های اصلی تیم مدیریتی نقدسینماآنلاین برای راه‌اندازی بخش فروش نسخه الکترونیک است. امیدواریم تلاش دوستان ما در بخش فنی سایت، راه‌های دور جغرافیایی را در دنیای صفر و یک نزدیک کند.
  • دسترسی به نسخه‌های کاغذی شماره‌های قبلی نقدسینما در حال حاضر امکان‌پذیر نیست. با این حال دسترسی به نسخه الکترونیک شماره‌های گذشته می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد برای علاقمندانی که به دنبال ایجاد آرشیو از پرونده‌های شماره‌های گذشته و یا به دنبال محتوای منتشر شده در شمارگان قبلی هستند.
  • اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که اتاق شلوغی دارید و حجم زیادی کاغذ تلنبار خوانده نشده دارید، پیشنهاد ما این است که از خرید نسخه کاغذی پرهیز و نسخه الکترونیک نقدسینما را خریداری کنید. این نسخه، بدون اشغال فضای فیزیکی منزل یا اتاق کار شما، تا ابد ماندگاری دارد و همیشه و در سخت افزارهای گوناگون در دسترس شما خواهد بود .
  • «استفاده و نقل مطالب نقدسینما حتی بدون ذکر منبع آزاد است»؛ جمله‌ای که از شماره نخست دوره‌ی جدید نقدسینما در شناسنامه درج کردیم تا برخلاف ادبیات رسمی مطبوعات در ایران اعلام کنیم که ترویج حرف‌هایی که به آن‌ها اعتقاد داریم، از هر باید یا نباید دیگری مهم‌تر است. این رویکرد در مورد خرید نسخه الکترونیک نقدسینما هم صادق است.

بنابراین می‌توانید یک نسخه از نقدسینما را از فروشگاه اینترنتی ما خریداری و دانلود کنید و با دوستان دیگر خود به اشتراک بگذارید. اما اگر به ازای هر نفر یک نسخه را خریداری نمایید به چرخه اقتصادی یک فعالیت فرهنگی کمک کرده‌اید. انتخاب با شماست!

  • نظر شما برای ما مهم و اطلاع از آن، حیاتی است. برای این منظور می‌توانید نظرتان درباره هر مطلب را، روی صفحه (PDF) همان مطلب درج کنید و از طریق رایانامه یا حساب تلگرام برای ما بفرستید. تیم تحریریه نقدسینما به این نظرات توجه جدی خواهد داشت و در صورت لزوم، به آن‌ها جواب خواهد داد.

 

 

نمایش یک نتیجه